سوالات متداول

آيا مدارک بین المللی ارائه شده ،معادل مدارک دانشگاهی مي باشند؟

 خير، مدارک بين المللی دوره ها از سوی شرکتهای ذکر شده و نوعی مدرک تخصصی ميباشند که مکمل دروس دانشگاهی است نه معادل آن. وليکن در اقصی نقاط جهان مورد پذيرش هستند.

 

آيا مرکز آموزش مجازی ciwcertified.ir  در قبال دانشجويان که مدارک داخلییا بین المللی را دريافت مي کنند تضمينی براي کار هم دارد؟

مرکز آموزش مجازی ciwcertified.ir  در قبال دانشجويان هيچگونه تضميني ندارد که وارد بازار کار شوند. ولي با توجه به رسالتی که برای خود متصور است حداکثر تلاش خود را برای اشتغال جوانان بکار برده و با راه اندازی گروه کارآفرینی سعی دارد که دانش پذیرانی را که در حداقل یکی از رشته های تخصصی موجود به توانایی و دانایی مطلوب رسیده باشند را در رسیدن به شغل مطلوب یاری نماید.

 

مدرکي که بعد از امتحان بين الملل به دانشجويان تعلق ميگيرد آيا از خود CIW بوده و يا توسط يکي از شرکتهاي واسطه به دانشجو اعطا ميشود؟

کلیه مدارکی که آزمون آن توسط ما انجام می شود، بصورت کاملاً معتبر و قانونی از طرف موسسات تحت نظارت فنی و حرفه ای و یا بنیاد جهانی بوده و مدارک CIW در حالت اول بصورت گواهینامه پایان دوره از سوی مرکز آموزش مجازی ciwcertified.ir  صادر میگردد و در صورت درخواست متقاضی با دریافت هزینه های مربوطه، اصل مدرک بصورت جداگانه از خود CIW برای وی پس از پذیرفته شدن در آزمونهای آن موسسه، درخواست میگردد و به دانشجو اعطا میشود که از اعتبار بین المللی برخوردار هستند .

 

ICDL چیست؟

ICDL مخفف International Computer Driving Licence يك گواهي نامه بين المللي معتبر است که دارنده آن دانش و قدرت كار با كامپيوتر مطابق با استانداردهاي از پيش تعيين شده را دارد.

 

چگونه می توان گواهي نامه بين المللي ECDL/ICDL را اخذکرد؟

براي دريافت گواهي نامه بين المللي ECDL/ICDL، داوطلب بايد به طور موفقيت آميز يك آزمون نظري و شش آزمون عملي را پشت سر بگذارد.

 

در دوره کامل ICDL چه دروسی ارائه می شوند؟

هفت مهارت عبارتند از: 1- مفاهيم اوليه در فناوري اطلاعات، 2- استفاده از كامپيوتر و مديريت فايل ها، 3- پردازش متن، 4 اطلاعات و ارتباطات ، 5- صفحه گسترده ها ، 6- ارائه مطالب ، 7-  بانکهای اطلاعاتی

 

چه زمان مي توانم ICDL را شروع كنم؟

شما مي توانيد هر زمان كه مايل باشيد ICDL را در يكي از مراكز آزمون مورد تائيد شروع كنيد . بايد سر فصلهاي درسي ICDL را پيش از شركت در آزمون مطالعه نموده و با مندرجات هفت مهارت مورد نظر آشنا شويد . از تاريخ اول آزمون سه سال فرصت داريد كه ساير مهارتها را نيز به دست آوريد.

 

دوره ICDL چه مدتی طول می کشد؟

در حال حاضر دوره کامل ICDL در دو سطح 1 (شامل مهارتهای مفاهيم اوليه در فناوري اطلاعات، استفاده از كامپيوتر و مديريت فايل ها، پردازش متن و اطلاعات و ارتباطات) 78 ساعت و سطح 2 (شامل مهارتهای صفحه گسترده ها، بانکهای اطلاعاتی، ارائه مطالب) 72 ساعت جمعاً 150 ساعت برگزار می گردد.

اما متقاضی میتواند بدون شرکت در کلاسها، فقط در آزمون دریافت مدارک شرکت نماید.

 

برای آموزش ICDL کارکنان دولت چه مدتی درنظر گرفته شدهاست؟

دوره ICDL براساس مصوبه سازمان مدیریت و برنامه ریزی (سابق) 130 ساعت است.

چه زمان مي توانم ICDL را شروع كنم؟

شما مي توانيد هر زمان كه مايل باشيد ICDL را در يكي از مراكز آزمون مورد

تائيد شروع كنيد . بايد سر فصلهاي درسي ICDL را پيش از شركت در آزمون مطالعه نموده و با مندرجات هفت مهارت مورد نظر آشنا شويد  از تاريخ اول آزمون سه سال فرصت داريد كه ساير مهارتها را نيز به دست آوريد

مدرک Master CIW Designer چيست و چه مباحثی در اين دورهآموزش داده مي شود؟

مدرک Master CIW Designer يا متخصص ارشد طراحي سايت هاي وب يکي از با ارزشترين مدارک شرکت Prosoft مي باشد. تمرکز اين دوره بر روي اصول طراحي وب و ساخت صفحات اينترنتی با کمک نرم افزارهای کاربردی بصورت کارگاهی و همچنين طراحی سايتهاي مجهز به امکانات تجارت الکترونيک مي باشد. مباحث آموزشی اين دوره عبارتند از: Internet & Network Fundation, HTML, CSS, Front Page, Dream Weaver, Flash, Fire Works, Java Script, DHTML, XML, E-commerce

 

مدرک CIW Web Developer چيست وچه مباحثی در اين دوره آموزش داده ميشود؟

مدرک CIW Web Developer يا متخصص برنامه نويسی تحت وب يکي از مدارک شرکت Prosoft ميباشد. تمرکز اين دوره بر روي استانـداردهای جهانی نرم افزاری و زبانها و تکنولوژيهای نوين برنامه سازی بر پايه وب، خصوصاً فناوريهای وابسته بهJava مي باشد. مباحث آموزشی اين دوره عبارتند از: Java Script, XML, Java Programming, JSP, JDBC, Servlet

 

مدارک Java 2 Developer و Java 2 Programmer چه هستند و چه مباحثی در اين دوره ها آموزش داده مي شود؟

مدرک JAVA2 Programmer در جهت تهيه نرم افزارهای کاربردی با استفاده از زبانJava ميباشد. اين دوره از فناوری جاوا بر اساس استاندارد (J2SE) يا Standard Edition جاوا طراحی شده است. مدرک تخصصی Java 2 Developer در جهت تهيه نرم افزارهای تحت شبکه و سرو رها با استفاده از زبان Java ميباشد. اين دوره از فناوری جاوا بر اساس استاندارد (J2EE) يا Enterprise Edition جاوا طراحی شده است. مباحث آموزشی اين دوره عبارتند از: Java Programming I, Java Workshop I, Java Programming II, Java Workshop II, Java Development I,II


مدیران آموزشگاههای کامپیوتر جهت عقد قرارداد همکاری برای اعطای گواهی سایت به کارآموزان خود با ایمیل زیر مکاتبه فرمایند:
ciwadmin@ciwcertified.ir
CIWcertified.ir: تایید شده توسط پژوهشگاه دانش‌های بنیادی ایران
CIWcertified.ir: زیر نظر شرکت ثبت شده در اداره کل شرکتها با شناسه ملی 10861822682
CIWcertified.ir: به علت هزینه های زیاد عضویت در کنسرسیوم جهانی وب W3.ORG در حال حاضر از دستور کار سایت خارج شد
CIWcertified.ir: اعطای مدارک معتبر از سوی آموزشگاه های کامپیوتر دارای مجوز فعالیت طرف قرارداد برای دوره های اختصاصی و ICDL از سوی سازمان فنی و حرفه ای و بنیاد جهانی ICDL
یافتن مطالب :